O czym pamiętać

Przed pierwszą wizytą u fizjoterapeuty

Jeżeli jest to Twój pierwszy raz u nas, przyjdź proszę minimum 10 minut przed wyznaczonym terminem aby nasza załoga z recepcji miała czas na zarejestrowanie Cię. 

Jeśli posiadasz dokumentację medyczną np. wyniki i opisy badań obrazowych, badań krwi, rozpoznania chorób- zabierz je na pierwszą wizytę. 

Leki

Jeśli to możliwe przed wizytą nie bierz leków przeciwbólowych, które mogą zmienić obraz Twojego problemu i utrudnią jego diagnostykę. 

Ubiór

Pamiętaj o wygodnym ubiorze lub weź ze sobą strój sportowy, nawet jeżeli jesteś zapisany tylko na terapię manualną. Będziesz mógł przebrać się w dedykowanych pacjentom szatniach.

Obuwie

W związku z faktem, że stacjonujemy w budynku Pływalni Winogrady, zabierz proszę czyste obuwie do przebrania np. klapki lub obuwie sportowe.

Pamiętaj

Wizyta u fizjoterapeuty wiąże się z oceną postawy i powłok skórnych, wykonywaniem specyficznych ruchów, badaniem palpacyjnym, dlatego codzienne ubranie może uniemożliwić wymienione czynności.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, obawy odnośnie wizyty- śmiało pytaj. Jesteśmy dla Ciebie dostępni poprzez kontakt telefoniczny, mailowy lub przez nasze media społecznościowe. 

PHYSIOCENTER

Umów wizytę

Os. Zwycięstwa 124
61-646 Poznań